Aktualności  Oferta  Realizacje  O firmie  Referencje  Kontakt
Eksperci od marketingu do Twojej dyspozycji
poprzednia następna
przycisk przycisk przycisk przycisk
slajd
Dla Agencji Rozwoju Regionalnego wykonaliśmy nowy serwis internetowy oraz odświeżyliśmy logo. Jest to pierwszy etap budowania nowego wizerunku firmy, w kolejnych zostanie przeprowadzona kampania informacyjna z wykorzystaniem mediów tradycyjnych i internetowych.

Biuletyn Informacji Publicznej

Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej nakłada na instytucje publiczne obowiązek informowania o swojej działalności z wykorzystaniem systemu tele-informatycznego, tzw. Biuletynu Informacji Publicznej. W związku z powyższym przedstawiamy Państwu ofertę na wykonanie takiego systemu zgodnego z wytycznymi ustawodawcy.

BIP tworzony jest w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej. Wejście na stronę biuletynu danego podmiotu jest często optymalnym sposobem udostępniania informacji o jego funkcjonowaniu. 

Szata graficzna biuletynu przygotowana jest zgodnie z wymogami prawa, dotyczących architektury informacji w ramach BIP-u. Kreacja będzie przejrzysta, czytelna i stonowana. 

Zgodnie z wymaganiami system umożliwia samodzielną aktualizację informacji przez pracowników danej instytucji, a nasz pracownik po wykonaniu systemu szkoli wszystkie osoby wyznaczone do tego zadania.

W ramach naszej oferty proponujemy: 
  • wykonanie szaty graficznej biuletynu,
  • oprogramowanie strony oraz wdrożenie systemu zarządzania treścią (CMS),
  • hosting i adres internetowy na okres jednego roku w cenie,
  • instalacja witryn na serwerze WWW,
  • pomoc techniczna związana z funkcjonowaniem serwisu oraz hostingu,
  • uruchomienie statystyk odwiedzalności witryny oraz bezpłatna pomoc w analizie danych statystycznych,