Aktualności  Oferta  Realizacje  O firmie  Referencje  Kontakt
Eksperci od marketingu do Twojej dyspozycji
poprzednia następna
przycisk przycisk przycisk przycisk
slajd
Dla Agencji Rozwoju Regionalnego wykonaliśmy nowy serwis internetowy oraz odświeżyliśmy logo. Jest to pierwszy etap budowania nowego wizerunku firmy, w kolejnych zostanie przeprowadzona kampania informacyjna z wykorzystaniem mediów tradycyjnych i internetowych.

Realizacje

Kampania dla Global English

Dla Szkoły Językowej Global English realizujemy kampanię promocyjną z wykorzystaniem serwisu społecznościowego Facebook. Kampania wspierana jest poprzez portal LM.pl oraz działania marketingu tradycyjnego.

Fanpage dla portalu LM.pl

Dla portalu Wielkopolski Wschodniej LM.pl przygotowaliśmy strategię działań na portalu facebook.pl. W ramach działań została przygotowana strona fanowska, która w pierwszych dwóch tygodniach działania zebrała ponad 350 fanów.

Fanpage dla CH FERIO

Przez kilka miesięcy dla CH FERIO prowadziliśmy działania na portalu facebook.pl. Zebraliśmy niemal 3000 fanów. Odpowiadaliśmy za konkursy i akcje prowadzone w social mediach.

Fanpage dla Kuriera Konińskiego

Dla Kuriera Konińskiego jedynego bezpłatnego tygodnika w regionie realizujemy działania w społeczności facebook-a. Klient zrezygnował z używania firmowej strony internetowej i całe działania internetowa oparł na obecności w portalu facebbok.pl.

Fanpage dla marki Feel Free

Dla producenta ubrań outdoorowych przeprowadziliśmy długofalowe działania w serwisie Facebook. Aktualnie pracujemy nad ogólnopolskim konkursem z duża pulą nagród.

Fanpage dla klubu Musztarda

Dla klubu musztarda przygotowaliśmy facebook'ową stronę skupiającą przyjaciół i klientów pubu. Duża aktywność i relacje na portalu bezpośrednio z imprez pozwoli zebrać kilkaset fanów oraz utrzymać stale wysoką aktywność.
sygnetNasi Klienci logotyp logotyp logotyp logotyp