Aktualności  Oferta  Realizacje  O firmie  Referencje  Kontakt
Eksperci od marketingu do Twojej dyspozycji
poprzednia następna
przycisk przycisk przycisk przycisk
slajd
Dla Agencji Rozwoju Regionalnego wykonaliśmy nowy serwis internetowy oraz odświeżyliśmy logo. Jest to pierwszy etap budowania nowego wizerunku firmy, w kolejnych zostanie przeprowadzona kampania informacyjna z wykorzystaniem mediów tradycyjnych i internetowych.

Prowadzenie działań w społecznościach

Jeśli posiadasz już stronę na facebooku, określiłeś precyzyjnie cele, ale brakuje Ci czasu lub wiedzy, aby prowadzić profesjonalne działania w serwisie facebook, proponujemy Ci obsługę profilu. 

Nasi pracownicy pacująć dla różnych firm są w stanie na bieżąco obsługiwać profil publikując informacje o firmie oraz związane z jej działalnością i ofertą, przeprowadzać i planoać konkursy dla fanów oraz pilnować porządku. 

Gwarantujemy stałe monitorowanie komentarzy oraz innych aktywności, co gwarantuje wysoki poziom dyskusji i dobry wizerunek Twojej firmy. Działamy także w weekendy co daje wrażenie, że firma jest zawsze gotowa do dialogu ze swoimi klientami.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami w celu omówienia Twoich potrzeb, pamiętaj że to nic nie kosztuje.
sygnetNasi Klienci logotyp logotyp logotyp logotyp