Aktualności  Oferta  Realizacje  O firmie  Referencje  Kontakt
Eksperci od marketingu do Twojej dyspozycji
poprzednia następna
przycisk przycisk przycisk przycisk
slajd
Dla Agencji Rozwoju Regionalnego wykonaliśmy nowy serwis internetowy oraz odświeżyliśmy logo. Jest to pierwszy etap budowania nowego wizerunku firmy, w kolejnych zostanie przeprowadzona kampania informacyjna z wykorzystaniem mediów tradycyjnych i internetowych.

Strony firmowe na Facebooku

Jeśli Twoja firma idąc z duchem czasu postanowiła pojawić się na popularnym portalu Facebook zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasi pracownicy są w stanie pomóc Ci w technicznej realizacji Twoich pomysłów w ramach facebook'owej strony firmowej. Posiadając wiedzę z zakresu programowania możemy dostosować rozwiązanie do Twoich potrzeb, poprzez zaprojektowanie dedykowanych zakładek i grafik. Możemy zintegorwać z facebookiem Twoją firmową stronę oraz przeszkolić z obsługi profilu Twoich pracowników.

Jeśli potrzebujesz usługi zaplanowania działań oraz obsługę strony zapraszamy do pozostałych działów naszej oferty, gdyż kompleksowa realizacja działań na Facebooku wiąże się ze zniżkami i pełnym profesjonalizmem na każdym etapie.

Przykładowe realizacje można znaleźć w naszym dziale realizacji: TUTAJ